۵ تصور اشتباه درباره LMS که باید درباره آنها بیشتر بدانید

مدیر کل 2734 بازدید
تصورات اشتباه درباره LMS

در بخش نوآوری هاروارد تجارت ریویو ، تحقیقی را ارائه داد که ثابت می کند نوآوری های فناوری در سطح نمایی رشد می کنند. به معنای اینکه ما هر ساله بیشتر و بیشتر به فناوری می پردازیم. از تلفن های همراه گرفته تا راه حل های نرم افزاری . سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) نمونه ای از این نوآوری های فناوری است. آنها به ابزار و منابع مجهز هستند تا حتی پیش پا افتاده ترین کار اداری ، ارزیابی یا آکادمیک را تسهیل کنند. اما هنوز ، تصورات اشتباهی درباره LMS وجود دارد

هر شرکت تجاری یا نهادی آموزشی از شرکت ها تا مدارس ابتدایی باید LMS را در برنامه های درسی و تجاری خود بگنجانند. با این حال ، بیشتر افراد به دلیل چند تصور اشتباه که ممکن است از طریق دیگران شنیده باشند ، در مهاجرت به سیستم مدیریت آموزشی مبتنی بر فناوری بیشتر مردد هستند.

معمولا ۵ تصور اشتباه در بین مشتریان ما وجود دارد که ما در اینحا به آن می پردازیم تا آنها را برای شما از بین ببریم.

تصورات اشتباه درباره LMS

۱- استفاده از LMS ، نصب و نگهداری آن سخت است

LMS فن آوری جدیدی است که برای تسهیل زندگی کاربران و مدیران آن پیشرفت کرده است و آن را پیچیده نمی کند. LMS های مبتنی بر ابر ، یکی از کاربرپسندترین رابط های موجود در بازار هستند که، استفاده از آن بسیار آسان است ، نصب و به روزرسانی آن از طریق ابر آسان است و بدون داشتن LMS قبلی یا دانش فنی ، مدیریت آن آسان است. ضروری. این تصورات درباره  LMS واقعی نیستند و با مهاجرت LMS تجارت را از پتانسیل رشد باز می دارند.

۲- LMS هزینه عملیاتی است نه سرمایه گذاری

تصورات اشتباه درباره نرم افزار LMS معمولاً به هزینه مربوط می شوند. هزینه LMS چقدر است؟ پاسخ آنقدرها نیست که در درازمدت شما را نجات دهد. شما می توانید برای یک پلت فرم LMS قیمتی بگذارید ، اما نمی توانید به افزایش بهره وری پرسنل و اساتید ، کنترل مالی و آکادمیک ساختاریافته یا کلاس های مجازی بپردازید که به شما در رسیدن به افزایش و رشد دانشجویی که می خواهید کمک می کند. در نتیجه این پیشرفت ها می توانید به سودآوری روزافزون شرکت و موسسه خود قیمت بگذارید.

۳- LMS منحصراً برای دوره های آموزش الکترونیکی است

دوره های آموزش الکترونیکی تنها بخشی از ویژگی های LMS است. تصورات رایج درباره LMS مردم را به این باور سوق می دهد که این سیستم عامل های قدرتمند به سادگی می توانند برای میزبانی دوره های آموزش الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرند ، در صورتی که آنها می توانند کارهای بسیار بیشتری را انجام دهند. LMS برای مدیریت ، مستند سازی ، به اشتراک گذاری ، ردیابی ، ارزیابی ، گزارش و دوره های آموزش الکترونیکی طراحی شده است. با استفاده از LMS ، مدیران می توانند نقش های هیئت علمی را تعیین کنند ، دانشجویان را به راحتی ثبت نام کنند ، آموزش های ساختاری و استاندارد را برای کارمندان جدید میزبانی کنند و از طریق قابلیت نظارت و گزارش دهی کنترل کامل را داشته باشند. مربیان و فراگیران می توانند دوره های آموزش الکترونیکی را بگذرانند ، اسناد و منابع مهم را به اشتراک بگذارند ، در گروه های مکالمه شرکت کنند و همچنین گزارش های منظم عملکرد خود را بر خلاف اهداف دوره دریافت کنند.

۴- تجویز LMS ، دست و پاگیر و بی اثر است

اکثر نهادهای تجاری که دوره های آموزش الکترونیکی را برگزار نمی کنند یا ارائه نمی دهند ، اذعان می کنند که از سیستم عامل های LMS برای تسهیل کارهای اداری روزمره و پیش پا افتاده خود استفاده می کنند. چندین وظیفه سرپرست وجود دارد که با استفاده از LMS بسیار ساده تر می شوند مانند توانایی تکمیل بدون زحمت این کارها: افزودن یا حذف کاربر ، ایجاد یک دوره ، دسترسی محدود به مدیران و فراگیران ، تغییر تنظیمات پیش فرض LMS ، نقش های پیش فرض یک کاربر خاص را تغییر دهید ، قسمت های نمایه کاربر اضافی اضافه کنید ، دوره های موجود را از زبان آموز مخفی کنید ، گزارش های دوره را ایجاد کنید ، گزارش های مختلف ورود به سیستم را ایجاد کنید ، لیست کاربران را بارگیری کنید ، گزارش ها را برای دوره های جداگانه بارگیری کنید و موارد دیگر.

۵- LMS نیازهای تعاملی غنی ، پخش جریانی ویدیو و تعامل با فراگیران را برآورده نمی کند

سطح مختلفی LMS با قابلیت های مختلف در بازار وجود دارد ، اما LMS هایی وجود دارند که دارای سیستم عامل های کاملاً یکپارچه ای هستند  که از کاربر پسند بودن ، پخش ویدئو ، اشتراک اسناد پشتیبانی می کند و شامل تعاملات خود هدایت شونده برای تعامل با زبان آموز است. با یک کلاس مجازی قدرتمند تلفیق شده اند که اجازه می دهد جلسات کلاس مجازی بصورت زنده برگزار ، ضبط ، ذخیره و به اشتراک گذاشته شود.

LMS ها ابزار مدیریتی قدرتمندی را نه تنها برای کارهای دانشگاهی و دوره ها ، بلکه برای کارهای روزمره اداری نیز ارائه می دهند. موارد ۱ تا ۵ تصورات اشتباه درباره LMS ها هستند که مدیر ، مربیان و فراگیران به آن باور دارند. LMS آنک اینجاست ، تا همه این تصورات اشتباه را از بین ببرد و به مشاغل و موسسات آموزشی بهترین راه حل های با کیفیت را در بازار ارائه دهد.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :