آینده تحصیل، با آموزش مجازی رقم خورده است

مدیر کل 4221 بازدید
نرم افزار کلاس مجازی

فناوری مدرن ما را بهم متصل می کند و به جوامع اجازه می دهد منابع را به روش های بی سابقه ای به اشتراک بگذارند. آموزش مجازی از این ارتباطات استفاده می کند تا افراد ، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی ، دسترسی به متخصصان و تجارب یادگیری با کیفیت بالا ، را برای همه فراهم کند. با پیشرفت فناوری ، آموزش مجازی به ابزاری تبدیل شده است که آینده تحصیلی با آن رقم می خورد .

برنامه های یادگیری آنلاین با کیفیت ، برنامه درسی دقیق ، منابع معنی دار آموزش و دسترسی به برنامه های تخصصی ، مانند آموزش صنعت برای دانش آموزان ، مدارس و معلمان را فراهم می کنند.

مزایای کلاس مجازی چیست

آموزش شغلی و فنی بهتر

من معتقدم دسترسی به برنامه های تخصصی تحول آفرین خواهد بود. یادگیری مجازی با افزایش دسترسی به مربیان واجد شرایط و با ارتقا دانش همه مربیان ، نقش اصلی را در فضای شغلی و آموزش فنی بازی خواهد کرد. قرار گرفتن در معرض تجارب یادگیری عملی و آزمایشگاهی ، توانایی دانش اندیشی انتقادی را بهبود می بخشد.

تمرکز بهتر روی CBE و CBL است

همانطور که رویکردهای یادگیری مبتنی بر شایستگی و شخصی همچنان ادامه می یابد ، من امیدوارم که تمرکز بیشتری بر رویکرد جامع یادگیری داشته باشیم که کمتر به “چه زمانی” یا “کجا” یاد می گیرد و بیشتر به “چه” و “چگونه” کار می کنند اهمیت بدهیم. هم معلمان آنلاین و هم چهره های حضوری قادر به استفاده از ابزارهای فناوری برای درک زمینه های خاص هر دانش آموز و پذیرفتن فناوری برای کمک به دانش آموزان در پر کردن شکاف دانش محتوایی به روشی کارآمد و جذاب هستند.

ارتباط و همکاری بهتر بین دانشجویان

به جای اینکه دانش آموزان با یادگیری مجازی منزوی شوند ، من اجتماعات کلاس های مجازی را می بینم که به دانش آموزان بیشتر اجازه می دهد با یکدیگر و از یکدیگر یاد بگیرند. دانش آموزان یادگیری خود را به روش های معتبرتر و قابل اجرا نشان می دهند. به طور فزاینده ای ، مربیان از فناوری برای حمایت از توسعه مهارت های ارتباطی و همکاری استفاده می کنند – مهارتهایی که امروزه تقاضای زیادی برای نیروی کار جهانی در حال رشد دارند. من همچنین فرصت های خوبی را برای انواع مختلف یادگیری مجازی پیش بینی می کنم که تجربه های همکاری و اکتشاف را ارائه می دهند. این تجارب دانش آموزان را به روش های معنادارتری به یکدیگر و مربیانی متصل می کند که می توانند باعث جلب علاقه و تقویت روابط برای حمایت از علاقه ، اعتماد به نفس و مشارکت دانشجویی در مشاغل شوند.

سواد دیجیتال بهتر

کلاس های درس مجازی و ترکیبی دسترسی به طیف گسترده ای از منابع آنلاین را فراهم می کند. ما باید در آموزش سواد دیجیتال و استفاده سالم از دیجیتال دانش آموزان جوان گام برداریم. با دستیابی بی سابقه به طیف وسیعی از منابع مجازی ، ضروری است که ما به کودکان خود آموزش دهیم ، نه فقط منابع آنلاین را جمع آوری کنیم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :