وب کنفرانس

بدون سفر رو در رو ملاقات کنید.

وب کنفرانس چیست؟

تعریف

کنفرانس وب ، نشست آنلاین بین دو یا چند شرکت کننده در مکان های مختلف با استفاده از فناوری کنفرانس آنلاین است.

این امکان را برای آنها فراهم می کند تا صفحه نمایش را به اشتراک بگذارند ، روی اسناد با هم در زمان واقعی کار کنند و حتی با استفاده از وب کم یکدیگر را ببینند.

قبل

 

نرم افزار کنفرانس وب اولیه در دهه ۹۰ ایجاد شد و از آن زمان تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است.

اکنون ، کنفرانس وب در دفاتر سراسر جهان برای دیدار و همکاری تیم ها بدون توجه به مکان آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

اکنون

 

از همان ابتدا با به اشتراک گذاری فایل و صفحه ، به ابزاری جامع برای ارتباطات تجاری و همچنین به ابزاری خارق العاده بازاریابی تبدیل شده است. از کنفرانس وب هر ساله بیشتر و بیشتر توسط مشاغل مختلف استفاده می شود.

 

 

مزایای وب کنفرانس

صرفه جویی در وقت و هزینه با نرم افزار وب کنفرانس

صرفه جویی در وقت و هزینه

با از بین بردن نیاز به رفت و آمد به جلسات ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

کاربری آسان با نرم افزار وب کنفرانس

راحتی استفاده

نیازی نیست به کاربران خود چیزی یاد دهید ، همه آنها باید لینکی را دنبال کنند.

دسترسی آسان با نرم افزار وب کنفرانس

همیشه در درسترس

در هر زمان و از هر کجای دنیا با هر کسی ملاقات و ارتباط برقرار کنید.

انواع وب کنفرانس

وبینار

وبینارها “سمینار مبتنی بر وب” هستند و به شما امکان می دهند اطلاعات را در زمان واقعی ارائه ، دریافت و بحث کنید. می توان از نظرسنجی ها برای جمع آوری بازخورد در زمان واقعی استفاده کرد و جلسات پرسش و پاسخ را می توان در هر زمان انجام داد.

مجریان وبینار می توانند صدا ، اسناد و برنامه ها را با شرکت کنندگان در وبینار خود به اشتراک بگذارند و برای سخنرانی ها یا جلسات اطلاعات مفید هستند. وبینارها برای برگزاری ارائه های آنلاین ، کارگاه های آموزشی ، آموزش و آموزش بسیار مناسب هستند.

پخش های وب

پخش اینترنتی یک ارائه است که از طریق اینترنت برای مخاطبان زیادی پخش می شود. پخش اینترنتی ممکن است بصورت زنده یا در صورت تقاضا توزیع شود. انتقال یک طرفه است و اجازه تعامل بین مجری و مخاطب را نمی دهد.

پخش اینترنتی ممکن است فقط یک جریان صوتی ساده باشد یا ممکن است شامل وسایل کمکی مانند اسلایدهای پاورپوینت ، کلیپ های ویدیویی ضبط شده یا نمایش زنده نرم افزار باشد. پخش وب می تواند از قبل برنامه ریزی و ضبط شود و نیازی به پخش مستقیم ندارد.

 

کنفرانس های ویدئویی

کنفرانس ویدئویی به دو یا چند شرکت کننده این امکان را می دهد تا بدون حضور در یک اتاق ، رو در رو با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با این حال ، کنفرانس ویدیویی با استفاده از سخت افزارهای تخصصی از جمله تلویزیون ، دوربین و تلفن تسهیل می شود. این کار باید در یک اتاق اختصاصی مانند اتاق هیئت مدیره یا اداره مستقر شود.

 

 

جلسات تعاملی

نوعی کنفرانس وب که در آن می توانید صفحات را به اشتراک بگذارید ، چهره به چهره ببینید و با ویژگی پیام رسانی صوتی یا گپ بزنید و همچنین با استفاده از بسیاری از ویژگی های دیگر ارتباط برقرار کنید. با استفاده از این نوع کنفرانس وب می توانید از جلسه تیم خود بیشترین بهره را ببرید.

 

 

صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید

 

صفحه خود را به اشتراک بگذارید و با کنفرانس وب به صورت تعاملی کار کنید. جلسات کاملاً تعاملی به شما امکان می دهد از اشتراک صفحه نمایش ، ارسال اسناد ، رسم روی تخته سفید تا دیدن چهره به چهره مهمانان جلسه خود را انجام دهید!

ارتباطات تیمی

تیم های پراکنده از نظر جغرافیایی می توانند در هر زمان با اشتراک صفحه و کنفرانس وب تعاملی روی هر پروژه ای کار کنند. همکاری آسان تر می شود زیرا شما می توانید از نظر بصری با تیم خود تعامل داشته باشید.

کار با مشتری ها

صفحه خود را به اشتراک بگذارید تا ماکتهای طراحی را برای دریافت بازخورد و تغییرات پیشنهادی در مورد کار خود به مشتری ارائه دهید ، که می توانید آنها را به صورت واقعی انجام دهید. برای ارائه گزارش از طریق برنامه انتخابی خود ، ارائه ها را برگزار کنید.

اشتراک صفحه نمایش در برگزاری وب کنفرانس
گفت و گوی دوطرفه در وب کنفرانس

رو در رو بحث کنید

 

از بلندگوهای وب کم و رایانه خود برای برگزاری کنفرانس های ویدیویی در پشت میز خود استفاده کنید. برخی از جلسات حضوری خود را برای کنفرانس های وب با وب کم جایگزین کنید تا در وقت سفر و یا جلسات به شما و حاضران صرفه جویی کنید.

نمایش محصولات

محصول خود را از طریق کنفرانس وب به سرمایه گذاران یا خریداران ارائه دهید. نشان می دهد که چگونه کار می کند و چگونه می توانید از آن برای هر تعداد نفر که می خواهید همزمان استفاده کنید.